Operator CNC

Miejsce pracy – Wrocław Centrum
Opis stanowiska:

Ustawianie i obsługa maszyn sterowanych CNC.

Wymagamy:

  • mile widziane wykształcenie techniczne (budowa maszyn, obróbka skrawaniem, mechanika),
  • znajomości obsługi maszyn sterownych CNC Heidenhain/Fanuc/Siemens
  • umiejętności programowania maszyn sterowanych CNC,
  • 2 lata doświadczenia w samodzielnym ustawianiu maszyn w zakresie bieżącej produkcji i nowych uruchomień,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • znajomości narzędzi skrawających,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • odpowiedzialności, dokładności i skrupulatności.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ubezpieczenie grupowe, dostęp do rozszerzonego pakietu usług medycznych,
  • ubezpieczenie grupowe PPE.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie swoich aplikacji zawierających klauzulę RODO: